• سه شنبه ۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 963-10103-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

مدیر عامل يك شرکت فناور مستقر در پارك فناوري يزد:

شناسایی نیازهای بازار عامل اصلی موفقیت شرکت‌های فناور است

مدیر عامل یکی از شرکت‌های فناور مستقر در پارک علم و فناوری یزد معتقد است كه شناسایی بازار هدف و آگاهی به نیازهای بازار از عوامل اصلی موفقیت یک شرکت فناور محسوب می‌شود .

به گزارش ايسنا – منطقه يزد، «رضا جواد‌پور» در همين رابطه با اشاره به فعاليت‌هاي اين شركت در زمینۀ ساخت و تعمیر قطعات نیروگاهی و صنعتی از سال 1389 تاكنون، تصريح كرد: هر سال استراتژی شرکت متناسب با شرایط و موقعیت تدوین می‌شود که در سال جاری براساس این استراتژی، توانسته‌ایم نمونه‌های باکیفیت استاندارد و با قیمت قابل رقابت را تولید و به بازارهای جهانی راه پیدا کنیم.

وي افزود: برهمين اساس نيز بزرگترین چشم‌انداز و برنامه شرکت در سال جدید، حضور در بازارهاي بین‌المللی است چرا که در حال حاضر این شرکت آمادگی دارد تا محصولات خود را بر اساس استانداردهای روز دنیا به بازار کشورهای آمریکا و آلمان ارائه کند .

جوادپور تولید شیرهای کنترلی را یکی از محصولات با تقاضای بالا در خاورمیانه که در نیروگاه‌های هسته‌ای و صنایع نظامی کاربرد دارد خواند و گفت: به منظور بومی کردن دانش تولید این شیرها، با شرکت کره‌ای وارد مذاکره شده‌ایم که اميدواريم در آینده بتوانیم این محصول را نيز تولید کنیم .

وی در ادامه نیروی انسانی را از مهم‌ترین عامل در موفقیت يا عدم موفقیت یک شرکت دانست و اظهار کرد: شرکت‌ها باید بتوانند خلاقیت نیروی انسانی را افزایش و در جهت رشد و ارتقای دانش آن‌ها گام بردارند .

وي با بيان اين كه در شركت مذكور مهارت‌گرایی بر مدرک‌گرایی اهمیت بیشتری دارد، گفت: برگزاری دوره‌های آموزشی برای نیروهای شاغل در شرکت و استخدام نخبگان، ترکیبی از تجربه، خلاقیت و تلاش را در شرکت گردهم آورده است .

جوادپور در پایان نيز در مورد عملکرد پارک علم و فناوری یزد عنوان كرد: پارک نهادی است که بر اساس قوانین وزارت علوم اداره می‌شود و این قوانین منجر به ایجاد محدودیت‌هایی در عملکرد آن می‌شود اما با اين وجود، پارک علم و فناوری یزد از لحاظ انضباط کاری و در نقش حمایتی برای شرکت‌های مستقر، موفق عمل کرده است.

 انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: