• جمعه ۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 962-2102-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

قائم مقام وزیر بهداشت:
یزد در نظام سلامت مشارکت محور پیشگام کشور است

قائم مقام وزير بهداشت در نخستين مجمع استاني سلامت هدف از برپايي اين مجمع را تقويت رويكرد سلامت جامعه محور و مشاركتي عنوان كرد.

به گزارش ایسنا-منطقه یزد، دکتر«محمدهادي ايازي» در اولین مجمع استانی استان یزد اظهار کرد: رويكرد سلامت محور به معناي استفاده از ظرفيت‌هاي مختلف به نفع سلامت مردم است كه مي‌تواند برگرفته از مشاركت مردم در توسعه ي زيرساخت‌هاي نظام سلامت يا در چارچوب مشاركتهاي بين بخشي باشد.

وی افزود: استان يزد با توجه به سابقه ديرينه مطلوب در حوزه بهداشت و درمان، استان پيشگام در تشكيل نخستين مجمع استاني سلامت است و تاكنون اقدامات فوق العاده تاثيرگذار توسط مجمع استاني سلامت يزد انجام شده است.

قائم مقام وزیر در امور مشارکتهای اجتماعی، سازمان‌های مردم نهاد و خیریه‌های حوزه سلامت ضمن قدرداني از تلاش‌هاي دست‌اندركاران و متوليان سلامت استان در تشكيل نخستين مجمع استاني سلامت بر ضرورت تشكيل مجمع شهرستاني سلامت با حضور فرمانداران و مديران شهرستانهاي استان تاكيد كرد.

نخستين مجمع استاني سلامت در يزد، صبح امروز با حضور متوليان سلامت استان، فرمانداران، استاندار، انجمن‌هاي خيريه، سمن هاي سلامت و قائم مقام وزیر بهداشت در امور مشارکتهای اجتماعی، سازمان‌های مردم نهاد و خیریه‌های حوزه سلامت به كار خود پايان داد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: