• چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 961-17103-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

جشن دانش‌آموختگی فارغ التحصیلان دانشگاه علم و هنر برگزار شد

جشن دانش‌آموختگی فارغ التحصیلان دانشگاه علم و هنر یزد با حضور دانشجویان مقاطع تحصیلی مختلف برگزار شد.

«سیدمیرمحمد اسعدی» در حاشیه جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علم و هنر در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه یزد، اظهار کرد: امسال 700 نفر از دانشجویان مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته‌های مختلف دانشگاه علم و هنر جشن فارغ التحصیلی خود را جشن گرفتند.

وی با بیان این که اولین ورودی فارغ التحصیلان دانشگاه علم و هنر یزد سال 1379 است، گفت: این جشن هر ساله برای فارغ التحصیلان این دانشگاه برگزار می‌شود.

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علم و هنر تصریح کرد: ایجاد انگیزه برای ادامه تحصیل به منظور دستیابی به مدارج عالی علمی و آموزشی از جمله اهداف برگزاری این جشن فارغ التحصیلی است.

اسعدی در ادامه با بیان این که دانشجویان معمولا دو یا چهار سال از عمر خود را در دانشگاه سپری می‌کنند، افزود: ایجاد خاطره‌ای شیرین از دوران تحصیل و همچنین بیان نکات آموزشی به منظور پیشرفت بعد از دانش‌آموختگی از دیگر اهداف برگزاری این چنین مراسم‌ها است.

این مقام مسئول در پایان با اشاره به اهمیت برگزاری این چنین برنامه‌های فرهنگی، خاطرنشان کرد: وجود خاطرات خوب از دوره دانشجویی و تحصیل نقش مهمی در پیشرفت اجتماعی افراد ایفا می‌کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: