• چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 961-46101-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

مدیر کل اقتصاد و دارایی یزد:
اشتغال پایدار محور سرمایه گذاری‌ها قرار گیرد

نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد با اشاره به نامگذاری سال 96 به سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال گفت: باید سرمایه گذاری هایی که به تولید و اشتغال پایدار منجر می شود با جدیت دنبال شود و این دو مقوله محور فعالیت های این حوزه قرار گیرد .

به گزارش ايسنا – منطقه يزد، «علی نمازی» در نشست سرمایه‌گذاری استان خواستار تلاش مدیران و دستگاههای عضو مرکز خدمات سرمایه گذاری در این زمینه شد و افزود: در سال 95 زیر ساخت‌های لازم برای رونق سرمایه گذاری در استان انجام شد و امیدواریم در سالجاری شاهد به بار نشستن این تلاش ها باشیم .

وی سرمایه گذاری را زیربنای تولید و اشتغال دانست و تلاش های صورت گرفته برای جذب سرمایه گذاری در استان را یادآور شد و گفت: تلاش برای حضور سرمایه گذاران، معرفی فرصت های این بخش، صدور چهار مجوز سرمایه گذاری با 20 میلیون دلار و اعتبار سنجی متقاضیان سرمایه گذاری از جمله این فعالیت های می باشد .

وی با قدردانی از حمایت مقامات ارشد اجرایی استان از سرمایه گذاری گفت: همچنین راه اندازی مرکز خدمات سرمایه گذاری در استان نمونه ای از هم افزایی فراسازمانی بود که استاندار، مقامات استان و مدیران دستگاههای اجرایی از آن حمایت کردند .

نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان یزد، وجود خرد جمعی برای رونق این بخش را از رویکرد های خوب در این زمینه و آینده ای نوید بخش برای آن دانست .

نمازی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه سرمایه گذاری در چهار سال گذشته، خواستار جمع بندی و ارائه گزارش فعالیت‌های صورت گرفته توسط دستگاه‌های اجرایی استان شد .

در این نشست گزارشی از روند سرمایه‌گذاری بخش خصوص ، توسعه زیر ساخت‌ها و تغییرات قیمت زمین در شهرک ها و نواحی صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی یزد توسط شرکت شهرک های صنعتی استان ارائه شد و اعضاء نقطه نظرات خود را پیرامون موضوع بیان کردند .انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: