• چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 961-44101-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

مشكلات نقدينگي عامل اصلي تعطیلی کارخانه چوفا اردکان؛

كارگران با رایزنی فرمانداری، دوباره مشغول به کار شدند

فرماندار اردكان از مشکلات نقدینگی به عنوان مهم‌ترین علت تعطیلی کارخانه چوفا در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایسنا - منطقه یزد، بیش از ۱۰۰ کارگر شرکت چوب و فلز اردکان چندی پیش با حضور در مقابل فرمانداری، پاسخ مسئولان در مورد تعطیلی کارخانه و پرداخت نشدن حقوق و مزایای خود را خواستار شدند كه با رایزنی فرمانداری اردکان دوباره در این واحد مشغول به کار شدند .

«هادي مقيمي» فرماندار اردكان با بيان اين كه مشکلات نقدینگی مهم‌ترین علت تعطیلی کارخانه چوفا در این شهرستان است، تصريح كرد: کارخانه چوب و فلز(چوفا) در این شهرستان با مدیریت بهتری می‌تواند سائل کارگری را ساماندهی کند .

وی اضافه کرد: البته در ورد مشکلات نقدینگی، پیگیری‌هایی صورت گرفته و با معاونت برنامه‌ریزی استان برای ارائه تسهیلات به این شرکت مکاتبه شده است .

مقیمی با اشاره به مطالبات کارگران این کارخانه، بيان كرد: کارگران کارخانه چوفا به دو بخش رسمی شامل قريب ۸۰ نفر و قراردادی تقسیم می‌شوند که مطالبات هر دو گروه با توجه به قوانین موجود، نیاز به رایزنی دارد .

فرماندار اردکان با بیان این که بخشی از نیروها به دلایل مختلف از جمله مسئولیت‌پذیر نبودن در بخش‌های شرکت، موجب بروز مشکلاتی شده‌اند، اظهار کرد: مقرر شده با نظارت بیشتر، موضوع دنبال و مدیریت بشود .انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: