• چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-94101-5
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد
  • چاپ

19 پرونده قاچاق روي ميز دادگاه ابركوه

ريیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان از جایگاه نخست استاني شهرستان ابركوه در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز طی يك‌سال اخير خبر داد و

به گزارش ایسنا - منطقه یزد، «سید مسعود میرحسینی» در جلسه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز اظهار کرد: در سال گذشته با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده و بهره‌گیری از ظرفیت بازرسان اصناف، 336 مورد پرونده تخلف در استان تنظیم و به مراجع ذی‌صلاح ارجاع شده است که 24 مورد آن متعلق به ابرکوه بوده است .

وي تصریح کرد: شهرستان ابرکوه مقام اول استان در بحث مبارزه با قاچاق کالا و ارز را داشته است که ارزش ریالی پرونده‌ها بیش از 37 میلیون و 910 هزار ریال بوده است .

«علیرضا صالحی» فرمانده نیروی انتظامی ابرکوه بيان کرد: در دو ماهه ابتدای سال جاری بیش از 5 هزار نخ سیگار، احشام بدون مجوز، پرنده‌های زینتی، ماشین لباسشویی، مشروبات و زیتون خارجی، 8 دستگاه تجهیزات ماهواره‌ای و غيره در ابرکوه به عنوان کالای قاچاق کشف و ضبط شده است .

وي تصریح کرد: در حوزه قاچاق کالا در فرودین 97 تعداد 15 فقره پرونده به ارزش بیش از 91 میلیون ریال و در اردیبهشت چهار پرونده به ارزش 95 میلیون ریال در ابرکوه تشکیل و از طریق مراجع مربوطه پیگیری شده است .


انتهای پیام