• چهارشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-63101-5
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد
  • چاپ

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد:
طرح‌های دستگاه‌های اجرایی حتی با تغییر کاربری قابل واگذاری است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: هدف از تاسیس شرکت تعاونی توسعه عمران شهرستان‌ها، انجام طرح‌های نیمه کاره و با پیشرفت فیزیکی کم است که با انجام فعالیت از سوی این شرکت‌ها، به سرانجام خواهد رسید و هم برای شرکت و هم مردم دارای ارزش افزوده‌ای خواهد بود.

به گزارش ايسنا – منطقه يزد، «محمدحسین ریاحی» در بازدید از شرکت تعاونی توسعه عمران با بیان این که طرح‌های دستگاه‌های اجرایی قابل واگذاری است، اظهار کرد: فعالیت در طرح‌های مربوط به حوزه ورزش و جوانان، میراث فرهنگی و سایر دستگاه‌های اجرایی حتی با تغییر کاربری قابل واگذاری است .

وی ادامه داد: شرکت تعاونی توسعه عمران باید طرح‌هایی تعریف کرده و داشته باشد که نتیجه بخش بوده و محکوم به شکست نباشد، سهامداران به سودشان برسند و نتیجه آن هم برای مردم ملموس باشد .

«سیدمحمد سجاد» یکی از اعضای هیات مدیره شرکت با تاکید بر روحیه مشارکتی، در خصوص بند 4 ماده 3 اساسنامه شرکت تعاونی توسعه عمران شهرستانی که مربوط به سرمایه گذاری و تشکیل شرکت های مادر تخصصی است توضیحاتی را بیان کرد .

وی همچنین نسبت به تبیین طرح خیابان پیامبر اعظم(ص) و نوع سرمایه‌گذاری و مشارکت مردمی در این طرح و نیز از روند مراحل انجام کار و مطالعات امکان‌سنجی ايجاد خیابان پیامبر اعظم(ص) توضیحاتی داد.


انتهای پیام