• چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-211100-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

معاون وزیر آموزش و پرورش:
حجاب و غیرت دانش‌آموزان ایران هدف امروز دشمنان انقلاب است

معاون وزیر آموزش و پرورش با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، گفت: حجاب و غیرت دانش آموزان ایران اسلامی به شدت مورد طمع دشمنان قرار گرفته است.

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«علیرضا کاظمی» در کنگره ملی شهید شاخص دانش آموزی کشور، شهید«محمدحسین ذولفقاری» با بیان این‌که اقتدار امروز جمهوری اسلامی ایران، میراث ارزشمند خون شهدا است، اظهار کرد: شهید ذولفقاری یکی از سرآمدترین شهدای هست سال دفاع مقدس است.

وی با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، افزود: نهادینه کردن ارزش های شهید و شهادت بین دانش آموزان یکی از مهمترین نیاز های توسعه امروز جامعه ایران است.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش ‌و پرورش در ادامه برگزاری مراسم‌های یادواره شهدا تنها راه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا دانست و بیان کرد: نسل سوم و چهارم انقلاب باید بیش از پیش با ارزش های انقلاب اسلامی و شهدا آشنا شوند.

این مقام مسئول ساده زیستی، مدیریت جهادی، نماز اول وقت و صبوری را از جمله فرهنگ‌های ایثار و شهادت عنوان کرد و گفت: امروزه بیشترین آسیب کشور از حوزه فرهنگی متوجه کشور و جوانان می شود.

کاظمی بصیرت افزایی و تبعیت از ولایت فقیه را مهمترین راه برای ایستادگی در برابر توطئه شوم دشمنان دانست و افزود: پیروی از ولایت در تمام عرصه‌ها مهمترین رمز پیروزی انقلاب اسلامی در ابتدا تاکنون بوده است.

وی با بیان این که حجاب و غیرت دانش آموزان ایران اسلامی به شدت مورد طمع دشمنان قرار گرفته است، افزود: مسئولان به ویژه دست اندرکاران فرهنگی و پرورشی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را در دستور کار ویژه خود قرار دادند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: