• دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 963-21106-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

رییس اداره تربیت بدنی علوم پزشکی یزد خبر داد؛

اعزام کاروان صلح و دوستی علوم پزشکی یزد به مسابقات جهانی فرانسه

رییس اداره تربیت بدنی علوم پزشکی یزد با اشاره به ضرورت ایجاد زمینه‌های گسترش ورزش پزشکان، گفت:‌ تیم ورزشی پزشکان یزد تحت عنوان کاروان صلح و دوستی تیرماه امسال به مسابقات جهانی مارسی فرانسه اعزام می‌شوند.

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«محمدرضا ساده» در دومین جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی کاروان صلح و دوستی به مسابقات جهانی مارسی فرانسه ویژه پزشکان، اظهار کرد:‌ 1500 نفر پرسنل علوم پزشکی یزد با حضور در بیش از 108 سانس ورزشی از ظرفیت‌های ایجاد شده استفاده می‌کنند.

وی اعزام کاروان صلح و دوستی به مسابقات جهانی فرانسه را از جمله اقدامات موثر در راستای افزایش انگیزه برای دیگر پرسنل دانست و بیان کرد: هدف اصلی حضور پزشکان در این مسابقات رسمی، ایجاد شور و نشاط بین این قشر پرتلاش و موثر در جامعه است.

رییس اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: رشد و گسترش ورزش پزشکان و اعضای هیات علمی از دیگر ویژگی‌های اعزام کاروان صلح و دوستی به مسابقات جهانی است.

این مقام مسئول با بیان این که در بازده زمانی 10 تا 17 تیرماه کاروان صلح و دوستی به فرانسه اعزام می شوند، خاطرنشان کرد: هزینه اعزام کاروان صلح و دوستی توسط خود پزشکان عضو در این کاروان تأمین شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: